Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Mariah Carey prichádza s novou kompiláciou!

Americká speváčka s 5-oktávovým hlasom chystá prekvapenie pre fanúšikov.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Americká speváčka Mariah Carey oznámila, že 18. mája vydá novú kompiláciu s názvom #1 To Infinity. Tá bude obsahovať 19 skladieb, z toho 18 budú single, s ktorými v minulosti dobyla americký rebríček Billboard Hot 100.

Okrem toho sa bude na nahrávke nachádzať tiež nová skladba Infinity, ktorú plánuje predstaviť aj s videoklipom 27. apríla. Novinka vyjde krátko po tom, ako speváčka 6. mája odštartuje sériu rezidenčných koncertov v lasvegaskom komplexe Caesar’s Palace.

Mariah Carey pôsobí na hudobnej scéne od konca 80. rokov minulého storočia. Debutový eponymný album vydala v roku 1990. Minulý rok v máji uviedla na trh štrnástu štúdiovku Me. I Am Mariah… The Elusive Chanteuse. Na celom svete predala viac ako 200 miliónov kópií albumov. Získala 32 Billboard Music Awards, 19 World Music Awards či päť cien Grammy. Venuje sa tiež herectvu.

V rokoch 1993 až 1998 bola vydatá za Tommyho Mottolu. V roku 2008 sa zosobášila s Nickom Cannonom, s ktorým sa spoznala pri nakrúcaní videoklipu k singlu Bye Bye. V apríli 2011 porodila dvojičky, ktorým dali mená Monroe a Moroccan Scott. Vlani však dvojica cez média ohlásila rozchod.

Tento obsah nie je možné sprístupniť bez prijatia súborov cookies.

Zdroj: SITA

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.