Počúvať
Hity vášho života
Rádio Melody

Muži sa vo veciach lásky ponáhľajú viac ako ženy!

Všetko vo vzťahu je raz prvýkrát!

Aj vy máte utkvelú predstavu, že sú muži, čo sa vzťahov týka, zdržanlivejší? Tiež ste presvedčení, že sa v láske vždy viac ponáhľajú ženy? Možno sa mýlite!

Prvý sex

Obe pohlavia majú v otázke prvého spoločného sexu jasno. Zvyšuje sa percento tých, ktorí naň ochotne čakajú až do svadobnej noci, naopak, pribúda tých, ktorí si ho doprajú už na prvej schôdzke.

Zatiaľ čo štvrtina mužov by mala sex najradšej už na prvom rande, medzi ženami sa ich nájde len 15%. Až 32% z nich totiž uznáva pravidlo "sex až na treťom rande"!

Prvý bozk

Hymnu lásky, aký má bozk prívlastok, už na prvom rande očakáva až 7 z 10-tich žien a mužov! Zhodujú sa totiž v tom, že je taký bozk vhodný, ak obe zúčastnené strany počítajú aj s ďalším stretnutím a dvojica vzájomne vycítila, že si rozumie.

Láska

Rozdielne vnímajú ženy a muži aj prvé vyznanie lásky vo vzťahu. Kedy o nej začnú prvýkrát hovoriť páni tvorstva? Možno vás to prekvapí, ale až štvrtina mužov je schopná svojej partnerke povedať "milujem ťa" už po mesiaci stretávania sa! Ženy sú v tomto prípade zdržanlivejšie. A to nie je všetko! Tri štvrtiny mužov si na sociálnej sieti zmenia stav z "nezadaný" na "vo vzťahu" skôr ako ženy. Čo sa týka predstavovania nového partnera rodičom, aj v tejto súvislosti sú páni všeobecne rýchlejší!

Prieskum uskutočnil britský výrobca erotických pomôcok na vzorke 2 225 dospelých osôb.

Zdroj: adam.sk

Mobilná aplikácia rádia Melody

Rádio Melody a hity tvojho života aj v mobile! Aplikácia obsahuje možnosť "castovania" cez Google Chromecast.